Wspólnoty

Koła Żywego Różańca

W każdej polskiej parafii istnieje jedno lub więcej Kół Żywego Różańca, którego członkowie zobowiązują się do odmawiania codziennie dziesiątka tej najbardziej popularnej i powszechnej modlitwy maryjnej w Kościele katolickim. Takie Koła działają również w naszej parafii.Jest ich siedem:

1.z kol.Radków/zelatorka p.Halina Szczerbińska/

2.z Marysina /zelatorka p.Danuta Cioch/

3.z Wasylowa /zelatorka p.Teresa Jakubiec/

4.z Poturzyna -domki /zelatorka p.Teresa Kozar/

5.z Poturzyna /zelatorka p.Krystyna Buraczek/

6.z Nowosiółek /zelatorka p.Maria Gancarz/

7.z Nowosiółek /zelatorka p.Maria Żołnierzow/

***

Chór parafialny

Założony jesienią 2003 roku przez proboszcza parafii.

Prowadzi organistka p.Anna Sienkiel.
Należą: panie-Bartecka Winczysława, Bartecka Zofia, Borowska Ewa, Gancarz Maria, Grabczuk Irena, Florek Halina, Malikowska Jadwiga, Ostrówka Jadwiga, Sławińska Elżbieta, Żołnierzow Maria, Szpinda Maria oraz panowie:  Karwański Eugeniusz, Kwiecień Stanisław, Ostrówka Marian.

***

Ministranci

Nikodem Bednarczyk,Paweł Portka,Tomasz Kaznowski,Damian Pawłowski,Mikołaj Kochański,Krystian Szaruga,Dawid Sienkiel,Grzegorz Portka,Mateusz Krawczyk,Konrad Dziedzic,Dariusz Bryk,Szymon Zwolak,Dominik Krawczyk,Adrian Gancarz,Karol Piskor,Bartek Dziedzic,Mateusz Bartnicki,Piotr Rogulski,Jerzy Bryk,Jakub Lepionka,Marcin Lizak,Konrad Stanibuła,Hubert Opiela,Tomasz Kaznowski,Szymon Kozak,Filip Pawelec,Mateusz Skiba,Jakub Sienkiel,Piotr Wronka,Jakub Węcław,Kacper Sławiński.
/zobacz też wpisy ze znacznikiem: ministranci/

***

Schola dziewczęca

Grażyna Bryk,Iza Podobińska,Magda Podobińska,Paulina Lepionka,Anita Bryk,Maja Kochańska,Aleksandra Kwiecień,Kamila Banach,Diana Mróz,Klaudia Bród,Emilia Cichowlaz,Magda Gęborys,Weronika Lizak.

***

Parafialna Rada Duszpastersko-Ekonomiczna.

Skład: Kopytko Stanisław, Mróz Krystyna i Szczerbińska Halina z kol.Radków; Deryło Leokadia, Pawelec Helena i Piskor Teresa z Marysina; Bartecki Tadeusz, Łukasik Krystyna i Wrona Zbigniew z Nowosiółek; Lizak Adam z kol.Wasylów; Staszewski Krzysztof i Szozdowska Krystyna z Wasylowa; Ostrówka Marian, Ćwik Jan, Kozar Henryk, Chrastina Jerzy i Herdzik Wiesław z Poturzyna; Żerebiec Roman z kol.Poturzyn; Wandiuk Krystyna z Nowosiółek Osada; Sokołowska Danuta z Suszowa; Bryła Henryka i Pachuta Rozalia z Suszowa Osada oraz Żołnierzow Maria i Gancarz Maria z kol.Nowosiółki.

***

.

  • Archiwum wpisów na stronie